Hakkımızda

Bölgemizde ve çevre ülkelerde asansör imalat ve montaj konusunda yaşanan sıkıntılardan yola çıkarak şirketler grubumuza asansör imalat fabrikası kurmaya karar verdik. Fabrikamız 2015 yılında Iğdır ili Organize Sanayi Bölgesi’nde yer almakta olup 3000 m2’si kapalı alan olmak üzere 7000 m2’lik alanında kurulmuştur. Bu birlikteliği yaparken hedef olarak kalite, estetik ve uygun fiyat anlayışını ön planda tutup üretim ve montaj bandımızı bu doğrultuda oluşturduk.

Şirketimiz asansör imalatı konusunda uzun yıllar tercübe kazanmış şirketlerden gerekli alt yapı desteğini alarak imalat-tasarım konusunda Türkiye ve dünya da yürülükte olan standartlara göre üretim yapmaktayız.

Ürün yelpazemizde insan asansörleri, yük asansörleri, sedye asansörleri, servis asansörleri üretim, projelendirme ve montajının yanı sıra paket asansör, asansör komponetleri, makine satışları, kumanda panosu satışları bulunmaktadır. Ürünlerimiz bilgisayar ortamında CAD programları aracılığıyla tasarlanıp kusursuz olarak üretilmektedir.

Iğdır ilinin stratejik konumundan dolayı sınır komşularımız Azerbaycan, İran, Gürcistan ve Nahçıvan’da bayilik sistemine gitmiştir. Böylece ülke ekonomisinde ihracattaki yerimizi almış bulunmaktayız.

Kalite Politikamız

  • - Çalışmalarımızda yasal gerekliliklere ve TS EN ISO 9001 2015 standardına uymak
  • - Tüm faaliyetlerimizi risk temelli süreç yaklaşımı çerçevesine tasarlamak ve uygulamak
  • - Avelice Asansör personelinin ihtiyaçlarını ve Avelice Asansör’ün iç ve dış bağlamını dikkate almak suretiyle hizmet kalitesinin sürekli geliştirilmesi ilkesine bağlı kalmak
  • - Asansör kabin, kat kapısı ve süspansiyon üretimi sırasında güçlü ve son model makina parkuru ile kalifiye personele sahip olan firmamız bölgeye hâkim olup, dış pazarlara açılmak
  • - Personelin sağlıklı ve güvenli çalışma ortamının gelişimini sağlamak

 

Tel: 0 476 279 59 09

Fax: 0 476 279 59 09

E-Mail: [email protected]

Adres: Avelice Mak.San.Tic.Ltd.Şti Çalpala Mevkii Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No:1 Iğdır / Türkiye

DigiPara Liftdesigner We use DigiPara Liftdesigner for elevator drawings

“Bu web sayfası SERHAT Kalkınma Ajansı’nın desteklediği “AVELİCE MAKİNA SAN VE TİC.LTD.ŞTİ. SERKA İLE YÜKSELEN ASANSÖRLER” kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk AVELİCE MAKİNA SAN VE TİC.LTD.ŞTİ’ne aittir ve SERHAT Kalkınma Ajansı’nın görüşlerini yansıtmaz.”

© Copyright - Avelice Mak.San.Tic.Ltd.Şti

Codenra Yazılım