Hakkımızda

       Bölgemizde ve çevre ülkelerde asansör imalat ve montaj konusunda yaşanan sıkıntılardan yola çıkarak şirketler grubumuza asansör imalat fabrikasını kurmaya karar verdik.  Fabrikamız IĞDIR ili Organize Sanayi Bölgesinde yer almakta olup toplam 3000  ‘ si kapalı alan olmak üzere 7000  ‘lik alanda kurulmuştur. Bu birlikteliği yaparken hedef olarak kalite, estetik ve uygun fiyat anlayışını ön planda tutup üretim ve montaj bandımızı bu doğrultuda oluşturduk. Şirketimiz asansör imalatı konusunda uzun yıllar tecrübe kazanmış şirketlerden gerekli alt yapı desteğini  alarak      imalat-tasarım konusunda uzun yıllar tecrübe kazanmış mühendisleri bünyemize katarak yoluna başlamıştır.Asansör konusunda  Türkiye ve dünya da yürürlükte olan standartlara göre üretim yapmaktayız.Ürün gamımızda insan asansörleri , yük asansörleri , sedye asansörleri  , servis asansörleri  üretim  , projelendirme ve montajının yanı sıra paket  asansör , asansör komponentleri, makine satışları  Kumanda Panosu  satışları bulunmaktadır. Ürünlerimiz bilgisayar ortamında CAD  programları aracılığıyla tasarlanıp kusursuz olarak üretilmektedir. İlimizin Stratejik olan konumundan dolayı  Sınır komşularımız Azerbaycan, İran , Gürcistan ve Nahçıvan‘da bayilik sistemine gitmiştir. Böylece ülke ekonomisinde ihracattaki yerimizi almış bulunmaktayız.

Vizyonumuz ,

Türkiye çapında sadece asansör şirketleri arasında değil tüm şirketler arasında hizmet ve servis mükemmelliği konusunda piyasanın herkesçe kabul edilen liderlerinden olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin  % 100‘ünü ve zamanın % 100 ‘ünü  bize kazandıran istisnai mükemmellikte bir servis ve hizmet anlayışıyla, müşterilerimizin tam güvenini kazanacağız.

Misyonumuz

     EN 81-20 Standartlarına uygun üretim yapmak ve siz değerli müşterilerimize sunmaktır.

 

Siz değerli müşterilerimizle beraber dünya standartlarına kısa sürede ulaşacağımıza inanıyoruz.

 

DigiPara Liftdesigner We use DigiPara Liftdesigner for elevator drawings

“Bu web sayfası SERHAT Kalkınma Ajansı’nın desteklediği “AVELİCE MAKİNA SAN VE TİC.LTD.ŞTİ. SERKA İLE YÜKSELEN ASANSÖRLER” kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk AVELİCE MAKİNA SAN VE TİC.LTD.ŞTİ’ne aittir ve SERHAT Kalkınma Ajansı’nın görüşlerini yansıtmaz.”

© Copyright - Avelice Mak.San.Tic.Ltd.Şti

Partum Yazılım